Škola Orel

Právě jste v části: Školní jídelna » Jídelníček ZŠ » Archiv - jídelníček ZŠ
 

Archiv jídelních lístků základní školy


                              Jídelní lístek                obsahuje alergeny

 

Pondělí 3.9. Oběd odhlášen. Lze ho přihlásit.

 

 

Úterý 4. 9. Švestkový den

Polévka: Krupicová s vejcem (1.1., 3.)

Oběd: Buchty se švestkami a tvarohem (1.1., 3, 7)

Pití: Voda s mátou a švestkami x bylinkový čaj x mléko (7)

Švestky

 

Středa 5.9.

Polévka: Zeleninová s vločkami (1.4.)

Oběd: Zapékané kotlety s bramborami, smetanou a sýrem (7)

Okurkový salát

Pití: Minerálka x voda x ovocný čaj

 

Čtvrtek 6.9.

Polévka: Cizrnová s libečkem (1.1.)

Oběd: Hovězí na žampionech, rýže Parbolied (1.1.)

Pití: Voda se sirupem x čaj bylinkový x voda

Šlehaný tvaroh s čokoládou a ovocem (7)

 

Pátek 7.9.

Polévka: Cuketový krém s krutonky (1.1., 7)

Oběd: Pečené kuře, kuskus (1.1., 7)

Ovocný kompot

Pití: Voda x bylinkový čaj x voda se sirupem

 

 

 

    Jídelní lístek         obsahuje alergeny

Pondělí 10.9.

Polévka: Indická z červené čočky (1.1.)

Oběd: Zeleninové lečo s vejci, brambory (3, 7)

Pití: Voda x ovocný čaj

Domácí jablečný štrůdl (1.1., 3, 7)

 

Úterý 11.9. Rajčátkový den

Polévka: Hovězí vývar se strouháním (1.1., 3, 9)

Oběd: Rajčatová omáčka s hovězím masem, špaldův houskový knedlík (1.1., 1.5., 3, 7)

Pití: Bylinkový čaj x voda se sirupem

Zeleninová mistička

 

Středa 12.9.

Polévka: Rajčatová s těstovinami (1.1.)

Oběd: Treska v bylinkovém těstíčku, brambory s pórkem (1.1., 3, 4, 7)

Ledový salát s rukolou

Pití: Voda se sirupem x voda x ovocný čaj

 

Čtvrtek 13.9.

Polévka: Zeleninový vývar se svítkem (1.1.,3, 7, 9)

Oběd: Selská vepřová pečeně, bramborové gnocchi, dušené zelí (1.1.)

Pití: Minerálka x čaj bylinkový x voda

Jablko

 

Pátek 14.9.

Polévka: Krémová česnečka s krutony (1.1., 7)

Oběd: Kuřecí plátek na bazalce, rýže, zelenina na másle (1.1., 7)

Pití: Mošt x voda x bylinkový čaj

 

 


 

                           

Jídelní lístek     obsahuje alergeny

 

Pondělí 17.9. Jablíčkový den

Polévka: Květáková s bramborami (1.1., 7)

Oběd: Žemlovka s jablky a tvarohem (1.1., 3, 7)

Pití: Voda x ovocný čaj x Mléko (7)

Jablka

 

Úterý 18. 9.

Polévka: Hrachová (1.1.)

Oběd: Sekaná pečeně, brambory s pažitkou (1.1., 3, 7)

Okurkový salát

Pití: Voda se sirupem x voda x ovocný čaj

 

Středa 19. 9.

Polévka: Zeleninový vývar s bio kuličkami (1.1., 9)

Oběd: Znojemská hovězí pečeně, rýže Parbolied (1.1.)

Pití: Minerálka x voda x ovocný čaj

Čokoládový pudink s piškoty a ovocem (1.1., 7)

 

Čtvrtek 20.9.

Polévka: Bramborová (1.1., 9)

Oběd: Čočka na kyselo s cibulkou, vejce, zelný salát (1.1., 3)

Pití: Voda se sirupem x čaj bylinkový x voda

Hroznové víno


Pátek 21.9. Podzimní menu

Polévka: Dýňový krém s krutony (1.1., 7)

Oběd: Kuřecí plátek na másle, brambory pečené s podzimní zeleninou a cizrnou (1.1.,)

Pití: Ovocný mošt x Voda x bylinkový čaj

 

        Jídelní lístek        obsahuje alergeny

Pondělí 24.9.

Polévka: Z fazolek mungo (1.1.)

Oběd: Zeleninové rizoto s uzeným tofu, sušenými rajčaty a sýrem, červená řepa (7)

Pití: Voda x ovocný čaj

Bílý jogurt s cereáliemi (1.1., 7)

 

Úterý 25.9.

Polévka: Kedlubnová s krutonky (1.1., 7)

Oběd: Zapékané špagety s mletým masem, milánskou omáčkou a sýrem (1.1., 7)

Pití: Voda x bylinkový čaj x voda se sirupem

Hlávkový salát

 

Středa 26.9.

Polévka: Špenátová se sýrem (1.1., 7)

Oběd: Losos na másle, brambory , jogurtový dresink s koprem (1.1., 4, 7)

Pití: Mošt x voda x ovocný čaj

 

Čtvrtek 27.9.

Polévka: Zeleninový vývar s celozrnnými písmenky (1.1., 9)

Oběd: Hovězí guláš se špaldovým houskovým knedlíkem (1.1., 1.5., 3, 7)

Pití: Minerálka x čaj bylinkový x voda

Jablko

 

Pátek 28.9. Státní svátek

 



Jídelní lístek

obsahuje alergeny

Pondělí 1.10.

Polévka: Ze zeleného hrášku s krutonky (1.1.)

Oběd: Špaldová krupicová kaše (1.5., 7)

Pití: Voda x ovocný čaj x Kakao (7)

Hruška

 

Úterý 2.10.

Polévka: Řecká fazolová (1.1.)

Oběd: Rýže s mletým masem, česnekem a tymiánem, grilované papriky

Pití: Voda x bylinkový čaj x voda se sirupem

Jahodový šlehaný tvaroh (7)

 

Středa 4.10.

Polévka: Zeleninový vývar s luštěninovými nudličkami (9)

Oběd: Vepřové po novohradsku, brambory (1.1., 7)

Pití: Minerálka x voda x ovocný čaj

Jablko

 

Čtvrtek 5.10.

Polévka: Gulášová z hlívy ústřičné (1.1.)

Oběd: Chlupaté knedlíky s vejci a pažitkou, okurkový salát (1.1., 3)

Pití: Voda se sirupem x čaj bylinkový x voda

Rýžový chlebíček s čokoládou

 

Pátek 6.10.

Polévka: Pórková s kapáním (1.1., 3, 7)

Oběd: Kuřecí plátek s broskví a sýrem, bramborová kaše (7)

Mrkvový salát

Pití: Voda x ovocný čaj x ovocný mošt


     Jídelní lístek         obsahuje alergeny

 

Pondělí 8.10.

Polévka: Pohanková ala bramboračka (9)

Oběd: Koprová omáčka, vejce, brambory (3, 7

Pití: Voda x ovocný čaj

Blumky

 

Úterý 9.10.

Polévka: Čočková (1.1.)

Oběd: Flíčky zapékané s mletým masem a sýrem, okurkový salát s rajčaty (1.1., 3, 7)

Pití: Bylinkový čaj x voda se sirupem x voda

Domácí jogurtovník (1.1., 7)

 

Středa 10.10.

Polévka: Zeleninová (1.1.)

Oběd: Obalovaná rybí porce se sýrem, brambory s pórkem (1.1., 3, 4, 7)

Ledový salát s ředkvičkami

Pití: Mošt x voda x ovocný čaj

 

Čtvrtek 11.10.

Polévka: Zeleninový vývar s krupkami (1.3., 9)

Oběd: Svíčková hovězí pečeně s brusinkami, špaldův houskový knedlík (1.1., 1.5., 3, 7)

Pití: Minerálka x čaj bylinkový x voda

Hruška

 

Pátek 12.10.

Polévka: Z vaječné jíšky (1.1., 3, 9)

Oběd: Kuřecí maso po čínsku, rýže Parbolied

Pití: Voda se sirupem x caro x voda (7)

Jablko


 

    Jídelní lístek                        obsahuje alergeny

Pondělí 15.10.

Polévka: Zelňačka s bramborami (1.1., 7)

Oběd: Kynuté knedlíky s povidly (1.1., 3, 7)

Pití: Voda x ovocný čaj x mléko (7)

Banán

 

Úterý 16.10.

Polévka: Z cizrny, květáku a brokolice (1.1.)

Oběd: Francouzské brambory s mletým masem a sýrem (3, 7)

Okurkový salát

Pití: Voda x bylinkový čaj x voda se sirupem

 

Středa 17.10.

Polévka: Zeleninový vývar s guinoou (9)

Oběd: Hovězí Azu po tatarsku, rýže Parbolied (1.1.)

Pití: Minerálka x voda x ovocný čaj

Ovocný salát s jogurtem (7)

 

Čtvrtek 18.10.

Polévka: Skleněnka, chlebové krutonky (1.1., 1.3., 9)

Oběd: Přírodní kotleta, brambory, fazolky na smetaně (1.1., 7)

Pití: Lažanský mošt x čaj bylinkový x voda

Mandarinka

 

Pátek 19.10.

Polévka: Zlatá drožďová

Oběd: Italský kuřecí guláš se sýrem, těstoviny, zeleninová obloha (1.1., 7)

Pití: Voda x bylinkový čaj x voda se sirupem

Jablko



  

                            Jídelní lístek             obsahuje alergeny

 

Pondělí 22.10.

Polévka: Dýňová s krutonky (1.1., 7)

Oběd: Hrachová kaše s cibulkou, podzimní míchaný salát, chléb (1.1.)

Pití: Voda x ovocný čaj

Pudink s tvarohem a piškoty (1.1., 7)

 

Úterý 23.10.

Polévka: Rajčatová s rýží (1.1.)

Oběd: Losos na másle s bylinkami, brambory s pažitkou (4, 7)

Okurkový salát se smetanou a koprem (7)

Pití: Voda x bylinkový čaj x Mošt

 

Středa 24.10.

Polévka: Gulášová s bramborami (1.1)

Oběd: Vdolky s mákem (1.1., 3, 7)

Pití: Bílá káva x voda x ovocný čaj (7)

Hroznové víno

 

Čtvrtek 25.10.

Polévka: Zeleninový vývar se špaldovými nudlemi (1.5., 9)

Oběd: Vepřové výpečky, bramborové gnocchi, špenát (1.1.)

Pití: Minerálka x čaj bylinkový x voda

Jablko

 

Pátek 26.10.

Polévka: Hrstková

Oběd: Kuřecí Rošťáci, bramborová kaše (3, 7)

Mrkvový salát

Pití: Voda x bylinkový čaj x voda se sirupem



        Jídelní lístek         obsahuje alergeny:

 

Pondělí 5.11.

Polévka: Bramborová (1.1., 9)

Oběd: Fazole v rajčatové omáčce, chléb (1.1.)

Pití: Voda x ovocný čaj

Tvarohový dezert s kakaem, piškoty a ovocem(1.1., 7)

 

Úterý 6.11.

Polévka: Hrachová (1.1.)

Oběd: Masovo- kapustový nákyp, brambory, školní salát (1.1., 3, 7)

Pití: Voda x bylinkový čaj x Mošt

 

Středa 7.11.

Polévka: Ruský boršč (1.1, 7, 9)

Oběd: Ruská hovězí pečeně, rýže (1.1., 3)

Pití: Minerálka x voda x ovocný čaj

Banány

 

Čtvrtek 8.11.

Polévka: Zeleninový vývar s drožďovou zavářkou (1.1., 3, 9)

Oběd: Rybí prsty, bramborová kaše (1.1., 4, 7)

Mrkvový salát

Pití: Voda se sirupem x čaj bylinkový x voda

 

Pátek 9.11.

Polévka: Slepičí vývar s nudlemi (1.1., 9)

Oběd: Slepice v paprikové omáčce, špaldův houskový knedlík (1.1., 1.5., 3, 7)

Pití: Voda x Ovocný čaj x voda se sirupem

Jablka

 



  Jídelní lístek         obsahuje alergeny:

Pondělí 12.11.

Polévka: Brokolicový krém s bramborami (1.1., 7)

Oběd: Šišky z bramborového těsta s mákem, smetanovo- borůvkový dip (1.1., 7)

Pití: Voda x ovocný čaj x mléko (7)

Banán

 

Úterý 13.11.

Polévka: Krupicová s vejci (1.1.. 3, 9)

Oběd: Vepřenky s cibulí, brambory, salátek z kyselých okurek (1.1., 7)

Pití: Voda x bylinkový čaj x Voda se sirupem

Jablko

 

Středa 14.11.

Polévka: Zeleninový vývar s bio kuličkami (1.1, 9)

Oběd: Segedínský guláš, celozrnný houskový knedlík (1.1., 3, 7)

Pití: Minerálka x voda x ovocný čaj

Ředkvičky

 

Čtvrtek 15.11.

Polévka: Čočková s krupkami a zeleninou (1.3., 9)

Oběd: Zeleninové rizoto s uzeným tofu , sušenými rajčaty a sýrem, červená řepa (6, 7)

Pití: Voda se sirupem x čaj bylinkový x voda

Bílý jogurt s medem a malinovým přelivem (7)

 

Pátek 16.11.

Polévka: Krémová česnečka s krutonky (1.1., 7)

Oběd: Kuřecí čínské Švejžužu, brambory, zeleninová obloha (6, 7)

Pití: Voda x Ovocný čaj x Mošt



    Jídelní lístek                      obsahuje alergeny:


Pondělí 19.11.

Polévka: Indická z červené čočky (1.1.)

Oběd: Brokolice se sýrovou omáčkou, vejce, brambory (1.1., 7)

Pití: Voda x ovocný čaj

Banán

 

Úterý 20.11.

Polévka: Pórková s kapáním (1.1.. 3, 7)

Oběd: Špagety s milánskou omáčkou, mletým masem a sýrem, zeleninová obloha (1.1., 7)

Pití: Voda x bylinkový čaj x Mošt

Domácí perník (1.1., 3)

 

Středa 21.11.

Polévka: Hovězí vývar se strouháním (1.1, 3, 9)

Oběd: Hovězí ala španělský ptáček, rýže Parbolied (1.1., 3)

Pití: Minerálka x voda x ovocný čaj

Víno

 

Čtvrtek 22.11.

Polévka: Zeleninový vývar s luštěninovými nudličkami (9)

Oběd: Vepřová pečeně, bramborové gnocchi, dušené zelí (1.1.)

Pití: Voda se sirupem x čaj bylinkový x voda

Jablko

 

Pátek 23.11.

Polévka: Dýňový krém s krutonky (1.1., 7)

Oběd: Kuřecí plátek na medu, brambory (1.1., 7)

Ovocný kompot

Pití: Voda x Ovocný čaj x voda se sirupem

 





  Jídelní lístek              obsahuje alergeny:


Pondělí 26.11.

Polévka: Rajčatová s rýží (1.1.)

Oběd: Zapékaný květák se smetanou a sýrem, brambory (3, 7)

Okurkový salát

Pití: Voda x ovocný čaj

Banán

 

Úterý 27.11.

Polévka: Z fazolek Adzuki (1.1.)

Oběd: Vepřové na žampionech , rýže, zeleninová obloha (1.1.)

Pití: Voda x bylinkový čaj x Kakao (7)

Jablko

 

Středa 28.11.

Polévka: Česneková se sýrem a vejci (3, 7)

Oběd: Treska na másle, brambory s pórkem, jogurtový dresing (4, 7)

Rajčatový salát

Pití: Minerálka x voda x ovocný čaj

 

Čtvrtek 29.11.

Polévka: Hovězí vývar s bulgurem (1.1, 9)

Oběd: Vařené hovězí maso, rajská omáčka, těstoviny (1.1., 9)

Pití: Voda se sirupem x čaj bylinkový x voda

Mrkvičky

 

Pátek 30.11.

Polévka: Ze zeleného hrášku (1.1., 7)

Oběd: Kuřecí plátek na bazalce, kuskus, dušená baby mrkvička (1.1., 7)

Pití: Voda x Ovocný čaj x Mošt





   Jídelní lístek              obsahuje alergeny:


Pondělí 3.12.

Polévka: Gulášová z hlívy ústřičné (1.1.)

Oběd: Špaldová krupicová kaše (1.5., 7)

Pití: Voda x ovocný čaj x Caro (7)

Banány

 

Úterý 4.12.

Polévka: Zeleninový vývar s vločkami (1.4., 9)

Oběd: Hovězí se smetanovou omáčkou, celozrnný houskový knedlík (1.1., 1.5., 3, 7)

Pití: Voda x bylinkový čaj x Voda se sirupem

Jablka

 

Středa 5.12. Mikulášské menu

Polévka: Čertovská cibulačka se sýrem a krutokrutony (1.1., 7)

Oběd: Luciferova pizza se šunkou a sýrem (1.1., 7)

Pití: Pekelně dobrá voda x voda x ovocný čaj

Mikulášský balíček (1.1., 7)

 

Čtvrtek 6.12.

Polévka: Z vaječné jíšky (1.1., 3, 9)

Oběd: Losos na másle s bylinkami, jogurtový dresing, brambory s pažitkou (4, 7)

Ledový salát

Pití: Voda se sirupem x čaj bylinkový x voda

 

Pátek 7.12.

Polévka: Řecká fazolová (1.1.)

Oběd: Pečené kuře, bramborová kaše (7)

Mrkvový salát

Pití: Voda x Ovocný čaj x Mošt

 

 

        Jídelní lístek              obsahuje alergeny:


Pondělí 10.12.

Polévka: Lehká květáková s chlebovými krutonky (1.1.)

Oběd: Čočka na kyselo s cibulkou, vejce, zimní salát (1.1, 3)

Pití: Voda x ovocný čaj x Bílá káva (7)

Jablko

 

Úterý 11.12.

Polévka: Zeleninová (1.1., 9)

Oběd: Sekaná pečeně, bramborová kaše, okurky (1.1., 3, 7)

Pití: Voda x bylinkový čaj x Voda se sirupem

Banán

 

Středa 12.12.

Polévka: Zeleninový vývar se svítkem (1.1., 3, 7, 9)

Oběd: Znojemská hovězí pečeně, rýže (1.1.)

Bílý jogurt s medem a cereáliemi (1.1., 7)

Pití: Minerálka x voda x ovocný čaj

 

 

Čtvrtek 13.12.

Polévka: Hrachová, chléb (1.1.)

Oběd: Chlupaté knedlíky s vejci a pažitkou (1.1., 3)

Okurkový salát

Pití: Voda se sirupem x čaj bylinkový x voda

 

Pátek 14.12.

Polévka: Kapustová s pohankou

Oběd: Zapékané kuřecí plátky s bramborami, smetanou a sýrem (7)

Ledový salát s ředkvičkami

Pití: Voda x Ovocný čaj x Mošt


   Jídelní lístek                     obsahuje alergeny:

 

 

Pondělí 17.12.

Polévka: Zeleninový vývar s celozrnnými písmenky (1.1., 9)

Oběd: Bavorské vdolečky s povidly a tvarohem (1.1, 3, 7)

Pití: Voda x ovocný čaj x mléko (7)

Jablko

 

Úterý 18.12.

Polévka: Z míchaných luštěnin (1.1.)

Oběd: Vinná klobása, brambory, kysané zelí (7)

Pití: Voda x bylinkový čaj x Voda se sirupem

Kiwi

 

Středa 19.12.

Polévka: Zlatá drožďová

Oběd: Guláš z vepřového masa, špaldův houskový knedlík (1.1., 1.5., 3, 7)

Pití: Voda se sirupem x voda x ovocný čaj

Kedlubny

 

Čtvrtek 20.12.

Polévka: Cuketový krém s krutonky (1.1., 7)

Oběd: Staročeský valašský kontrabáš (brambory, uzené maso, zelí, pohanka)

Pití: Jablečný mošt x čaj bylinkový x voda

Mrkvičky

 

Pátek 21.12. Vánoční menu

Polévka: Staročeská skleněnka (brambory, česnek, kroupy) (1.3.)

Oběd: Obalovaná rybí porce se sýrem, bramborový salát (1.1., 3, 7, 9)

Ovocný dáreček

Pití: Voda x Ovocný čaj x Minerálka



 Jídelní lístek              obsahuje alergeny:


Pondělí 7.1.

Polévka: Zimní zeleninová s vločkami (1.4., 9)

Oběd: Fazole s rajčatovou omáčkou, chléb (1.1.)

Pití: Domácí oranžáda x voda x ovocný čaj

Jablko

 

Úterý 8.1.

Polévka: Francouzská krémová pórková s bramborami (1.1., 7)

Oběd: Hovězí azu po tatarsku, rýže Parbolied (1.1.)

Pití: Voda se sirupem x čaj bylinkový x voda

Dezert ze zakysané smetany, ovoce a piškotů (1.1, 7)

 

Středa 9.1.

Polévka: Zeleninový vývar s hráškem a rýží (9)

Oběd: Vepřová kotleta, bramborová kaše, dušený špenát (1.1., 3, 7)

Pití: Voda x Ovocný čaj x Jablečný mošt

 

Čtvrtek 10.1.

Polévka: Krupicová s vejci (1.1., 3, 9)

Oběd: Treska na másle, brambory s pórkem, dušená kukuřice (4, 7)

Pití: Minerálka x čaj bylinkový x voda

Mandarinky

 

Pátek 11.1.

Polévka: Čočková (1.1.)

Oběd: Italský kuřecí guláš se sýrem, těstoviny (1.1., 3, 7)

Pití: Voda x Ovocný čaj x Caro (7)

Domácí štrůdl (1.1., 3)



     Jídelní lístek

                                                                                      obsahuje alergeny:

 

Pondělí 14.1.

Polévka: Bramborová (1.1., 9)

Oběd: Dukátové buchtičky s krémem (1.1., 3, 7)

Pití: Ovocný čaj x voda

Banán

 

Úterý 15.1.

Polévka: Hrachová (1.1.)

Oběd: Zapékané flíčky s mletým masem (1.1., 3, 7)

Okurkový salát se smetanou x bez smetany (7)

Pití: Voda se sirupem x čaj bylinkový x voda

 

Středa 16.1.

Polévka: Hovězí vývar s kapáním (1.1., 3, 9)

Oběd: Vařené hovězí maso s rajskou omáčkou, těstoviny (1.1., 9)

Pití: Voda x Ovocný čaj x voda se sirupem

Rýžový chlebíček s čokoládou

 

Čtvrtek 17.1.

Polévka: Zeleninový vývar s jáhlami (9)

Oběd: Vepřové po novohradsku, brambory (1.1., 7)

Pití: Minerálka x čaj bylinkový x voda

Jablko

 

Pátek 18.1.

Polévka: Ze zeleného hrášku s krutony (1.1.)

Oběd: Pečené květákovo- cuketové placičky, bramborová kaše (1.4., 3, 7)

Mrkvový salát

Pití: Voda x Ovocný čaj x Mošt

           


Kontakt

Základní škola a mateřská škola,
Orel, okres Chrudim
Adresa: Orel 71, 538 21 Slatiňany
Telefon ZŠ: +420 469 681 429
Telefon MŠ, ŠJ: +420 469 681 556
Mobil ZŠ: 739 593 163
Mobil ŠD: 736 780 280 
E – mail: zsorel@seznam.cz
IČ: 750 16 401
ID datové schránky: eatmqkv
Podatelna (ředitelna): čtvrtek 8:00 h - 12:00 h

Zaměstnanci

Mgr. Jiřina Lacinová – ředitelka školy
Mgr. Věra Tlustá – učitelka ZŠ
Mgr. Božena Dibelková - učitelka ZŠ
Mgr. Michaela Zábranská – učitelka MŠ, vedoucí ŠJ
Mgr. Kristýna Vašková – učitelka ZŠ,
vychovatelka
Ivana Kacafírková – vedoucí učitelka MŠ
Jana Kubelková – kuchařka
Jaroslava Bakešová – školnice MŠ, kuchařka
Michaela Burkoňová – školnice ZŠ, pracovnice obchodního provozu

Školský portál Pardubického kraje

Základní škola a mateřská škola, Orel, okres Chrudim - netfirmy.czZákladní školy - netfirmy.cz

Mapa stránek

Ondřej Ludvík © 2011 This site is powered by CMS Made Simple version 1.10.2